11 Temmuz 2013 Perşembe

20. Ay

Way beee 20 Aylık oldu haaa... Dün gibi 19. Ay :PTaş boyama aktiviteleri yaptık. Boyayı bu kadar çok seveceğini bilmiyordum, boyayı eline aldı mı duvar, halı, masa ne bulursa boyuyor: ))Denizi de ohhh pek bi seviyor... Akdeniz'in uçsuz bucaksız sahillerinde, tertemiz bir kumsal, mis gibi bir güneş:))Birden aklıma gelmesiyle hoop moon sand yapalım dedim. Nerede yaramazlık yapabileceği bir durum var, Atakan bayılıyor o oyuna:)) O yüzden balkonun her yerini batıran moon sandı da çok sevdi:)

Evet, artık kreşli oldu... Kreş yolları da kalpten...İlk 2 gün orada beklesem de baktılar benim sıpa hiç anne aramıyor, habire oyun... gelmeyin dediler bu gün kapıdan bıraktım.
Ohh tabi gittim bende işlerimi hallettim, oradan evimi topladım. Pek bir boş geldi ev ilk başta ama hemen alıştım:))Ve hoş geldin Ramazan... Benim sıpa iftar yapıyor. Eve geç geldik diye birde ben günlerdir yattığımdan kahvaltı hazırladım. Atakan tutturdu oturacağım diye. Normalde iner çıkar oyun yapar. Ama bu sefer ciddi ciddi oturdu yemek yedi:) Görüldüğü üzere ramazan pidesi afiyetle kemiriliyor:))Daha neler neler... Havuzunda oynuyor, yeni yerler geziyor, merdiveni bensiz çıkıyor, eskisi gibi çok koşmuyor...

1 yorum: