28 Şubat 2013 Perşembe

minifarm gezisi

Dün havanın güzel olmasına rağmen minifarma gittik. Kapalı bir alan olduğu için güzel havalarda pek gitme taraftarı değilim aslında ama biraz çocuklarla koştursun istedim.


Daha yeni keşfettim burayı, hep daha büyük çocukların gittiği bir yer olarak görürdüm ondan hala yabancılık çekiyor ve bu yüzden hala top havuzundan korkuyor. Ama her gittiğimizde biraz daha fazla içinde kalıyor.


Abaküsle de yeni tanışıyor. şimdilik sayı saymak yerine yuvarlakları çevirip, sağa sola alıyor.


Bu tünellerden geçmeye çok korkuyordu. Sandalye altlarından bile geçmek istemiyordu. Ama şimdi kendisi geçmeye başladı ve bundan çok zevk alıyor.


Trambolinden hala çok korkuyor, bunda da her seferinde bir öncekinden daha fazla kalıyor ama korkusunu yenemedi bir türlü. Trambolin sallanmaya başladığında hemen oturuyor ve ayağa kalkmak istemiyor. Ama kısa zamanda buna da alışacağını biliyorum.
Oradaki oyuncaklarla olabildiğince çok oynatmaya çalışıyorum. Kaydırak, salıncak (evdekini pek sevmiyor), tahterevalli gibi çocukluğumuzun park oyuncaklarıyla da yeni tanıştı, hep daha küçük diyerekten götürmedim. Şimdide pek ilgisini çekmiyor, bende bu alışkanlığı kazandırmaya çalışıyorum. Ama zevkine bir varsın, eve sokamayacağımı biliyorum:))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder